Evlenmek istiyorum – Uçakta çalışıyorum

27 yaşındayım ve İstanbul’da Türk Hava Yollarında kabin memuru olarak çalışıyorum. Evlenmeye hazır bir kadınım ve artık hayatımı biriyle paylaşmak istiyorum. Evliliği ciddi bir adım olarak görüyorum ve bu konuda belirli beklentilerim var. İyi bir ilişki için saygı, anlayış ve iletişim benim için temel unsurlardır. Aynı zamanda eğitimli, kariyerine odaklı ve olumlu bir yaşam görüşüne sahip birini arıyorum. Kendime güveniyorum, genç ve bakımlıyım ve benim gibi düşünen bir eşle hayatımı birleştirmek istiyorum.

Eğer ciddi bir ilişki ve evlilik niyetindeyseniz, tanışmak ve görüşmek için bana her zaman ulaşabilirsiniz. Benimle aynı duygusal olgunluğa sahip, sağlam bir temel üzerine inşa edilmiş bir ilişkiyi hedefleyen beylerle tanışmak istiyorum. Lütfen dürüstlük, sadakat ve uyumlu bir beraberlik arayanlar benimle iletişime geçsinler.

Eğer bu kriterlere uyuyorsanız ve evlilik düşüncesi sizi heyecanlandırıyorsa, lütfen benimle iletişime geçin. Daha fazla detayı özel mesajda konuşabiliriz.

Umuyorum ki hayatımın aşkını burada bulabilirim.

Bu ilan sahibi en son 7 saat önce aktifti kendisine gizli mesaj gönderebilirsiniz. (GİZLİ MESAJINIZ BİLDİRİM OLARAK GÖNDERİLECEKTİR)